Open Show Hyvinkää 22.04.2007

Tuomari:
Annukka Paloheimo

Tulokset: 

BEST IN SHOW


1. Diplomatic’s Val Kilmer om. Teija Salmi-Aalto & kasv.
2. Jättiläisen Gigantti om. Maria Karhulahti-Heinonen & Jari Heinonen


Avoin 18 kk – 6 v Urokset67. Alder Glade’s Dave om. Riikka Rindell & Jani Holkeri
poissa

68. Dogiwogin Aragorn om. Marianne Ahola
1 KP PU4

 69. Dogiwogin Snowman om. Heidi Fennender & Janne Blumqvist
5 -

70. Genedda Zorro’s Son om. Carita Matula
ei sij.

71. Helisain Shingalinga om. Susanna Lukka
poissa

72. Herdolf Darth Vader om. Eva Helander
ei sij. 

73. Heritage Hill’s Texas Tycoon om. Teija Salmi-Aalto
2 KP PU5

74. Jättiläisen Jägermeister om. Tanja Ekholm
ei sij.

75. Jättiläisen Kalanchoe om. Netta Peltonen
ei sij. 

76. Red Rublev Woodoo om. Laura Mykkänen
3 KP PU6

77. Sorbus Intermedia DJ’s Delta om. Ninni Sirviö & Kati Nieminen & Marika Rytinki
poissa

78. Zsiegmondy Liberté om. Kristiina Valtonen
4 -

Valio 24 kk – 6 v Urokset

79. Blockbuster Von Schöntal om. Kristiina Valtonen
3 KP PU3

80. Bonel Quentin Blue om. Emmi Kauppala & Liisa Souri & Jukka Kauppala
4 -

81. Catapha’s Thunder Bruno om. Erja Kaskinen & Kasv.
poissa

82. Diplomatic’s Val Kilmer om. Teija Salmi-Aalto & Kasv.
1 KP PU1 ROP BIS1

83. Edendane’s Thranduil om. Jyrki Vaajo & Kasv.
2 KP PU2

84. Helisain Samurai om. Eila Leppälä & Kasv.
poissa

85. Love-Dane’s Wish Come True om. Mirva & Rami Mäkelä
ei sij.

86. Saradane’s Diesel Truck om. Tiina Manninen
5 -

Avoin 18 kk – 6 v Nartut

87. Alder Glade’s Denice om. Maj & Ralph Branders
poissa

88. Alder Glade’s Doris To C’mon om. Pia Haulo
5 -

89. Bonel Victoria om. Marjo Forsman
2 KP PN5

90. Bonel Viivi om. Anu Wallden
4 -

91. C’mon She’s A Lady om. Satu Köngäs
ei sij.

93. Dogiwogin A Fainomenon om. Tiina Katalkin & Kasv.
1 KP PN4

94. Dogiwogin Lill Angel om. Vuokko Jormakka
ei sij.

95. Horsebjerg Fenway Foxy om. Merja Sairiala
ei sij.

96. Love-Dane’s Zcarlet’s Sun om. Veronica Heikkilä & Kasv.
ei sij.

97. Red Rublev Walkyria om. Mia Majuri & Kasv.
3 KP PN6

98. Tribeca Taraba om. Kati Nieminen & Sari Änkö
poissa

99. Wilhellmiinan Öltzin-Örtzy om. Mikko Lundberg & Immi & Harri Paasimaa
ei sij.

Valio 24 kk – 6 v Nartut

92. Denim Danes Dream om. Jaana Kuisma
ei sij.

100. Bonel S’aiDee Dogiwogi om. Sanna Passoja
2 KP PN2

101. C’mon Ketchup om. Anette Aghazarian
1 KP PN1 VSP

102. Edendane’s My Fair Lady om. Ron Westerlund
3 KP PN3

103. Helisain Scarlet om. Mia Majuri
5 -

104. Love-Dane’s Wild Midnight om. Katja Utriainen & Kasv.
4 -

105. Ritzypal’s Booby On Stars om. Virpi Vigrén
ei sij.

Turisti nuoret 5 – 18 kk Urokset

106. Giant Dane’s Be Heartbreaker om. Marja-Riitta Ikala
1 KP PU3

107. Giant Dane’s Braveheart om. Reetta Sulantaus
2 -

Turisti avoin 18 kk – 6 v Urokset

108. Danepark’s Brassica Hilaris om. Marja-Terttu Pimiä
2 -

109. Jättiläisen Gigantti om. Maria Karhulahti-Heinonen & Jari Heinonen
1 KP PU1 ROP BIS2

110. Jättiläisen Kameleont om. Riitta Haukka
poissa

111. Jättiläisen Kroisos om. Tomi Nyrövaara
3 -

Turisti valio Urokset

112. Danemanian Holy Ghost om. Satu Köngäs
1 KP PU2

Turisti nuoret 5 – 18 kk Nartut

113. Jättiläisen Misteli om. Eeva Heiskanen
1 KP PN4

Turisti avoin 18 kk – 6 v Nartut

114. Genedda Ad Multos Annos om. Päivi Nääppä
4 -

115. Genedda Ad Pios Usus om. Niina Koivuniemi & Markus Reiman
2 KP PN3

116. Jättiläisen Carmen om. Riitta Haukka
poissa

117. Jättiläisen Dafne om. Tiina Hakkarainen
1 KP PN1 VSP

118. Jättiläisen Jäkälä om. Niina Liuska
3 -

119. Jättiläisen Kismet om. Ninni Sirviö
poissa

Turisti vet yli 6 v Nartut

120. Jättiläisen Akaasia om. Kati Nieminen
1 KP PN2

Troikkakilpailu

300. Mia Majuri
2. 

301. Kati Nieminen
3.

302. Netta Peltonen
poissa

303. Rami Mäkelä
5.

304. Tiina Hakkarainen
4.

305. Virpi Vigrén
1.